akıllı harcama tahsilat ikampüs

Neden Akıllı Harcama Sistemi?

»  Akıllı harcama sistemi ile okul içi alışverişlerde kolaylık sağlayın. Tüm harcamalarda, nakit para yerine akıllı kartları kullanın.

 

»  Çocuğunuzun okul kantininden yaptığı alışverişleri sistem üzerinden anında görüntüleyin ve gerektiğinde onun için limitler belirleyin.

İNCELEMEYE BAŞLA

ÖDEME GÜVENLİĞİNİ SAĞLAR

Akıllı kartlar ile kullanıcıların parayı kaybetme veya çaldırma gibi risklerini ortadan kaldırırsınız. Akıllı kartlar kaybolsa bile bir başkası bu kartla harcama yapamayacağı için %100 ödeme güvenliğini sağlamış olursunuz. Ayrıca, akıllı kartlar sayesinde kantin ve mağazalarınızda bulunan nakit para tutarı da azalacağından kasa güvenliğini sağlama gibi bir sorununuz da olmayacaktır.

ALIŞVERİŞLERİ HIZLANDIRIR

Akıllı kartlar ile yapılan ödeme işlemlerinde alışveriş hızı önemli ölçüde yükselir. Alışverişlerde ödeme almak veya ödeme yapmak için kartın POS cihazına gösterilmesi yeterlidir. Para almak, para saymak veya para üstü vermek için zaman kaybetmezsiniz. Dolayısıyla, akıllı kartlar ile yapılan alışverişler geleneksel yöntemlere oranla yaklaşık %80 daha hızlı sonuçlanır.

TASARRUF SAĞLAR

Akıllı kartlar, ödeme işlemlerini otomatikleştirir. Böylece daha az personel ile daha çok iş yaparak çalışan maliyetlerini düşürürsünüz. Ayrıca, alışverişlerde yapılan hatalı para sayma, fazla para üstü verme ve geçersiz para alımlarının önüne geçilir. Dolayısıyla, sistem sayesinde hatalı işlem sayısı minimuma ineceğinden istenmeyen zararlara katlanmak zorunda kalmazsınız.

Hızlı ve Güvenilir

Alışverişleri akıllı kartlar ile hızlandırın. Kantin ve mağazalarınızda bulunan nakit para tutarını azaltın.

DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİR

Akıllı kartlarda, tüm işlem geçmişi anında görüntülenir ve tüm harcamalar detaylı listelenir. Böylece, tüm giderleri kontrol altında tutarak kantin ve mağaza işlemleri üzerinde tam denetim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, anlık, günlük, haftalık veya aylık raporlar alarak istediğiniz analizleri istediğiniz zaman inceleme imkanına da sahip olursunuz.

YÖNETİMİ KOLAYLAŞTIRIR

Okulunuzun her köşesinde harcama noktalarınız olabilir. Her bir nokta için personel istihdam etme, tahsilat kontrolü, paranın saklanması ve yönetim gibi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Akılı kart ödeme sistemiyle, ayrıntılı stok, satış ve karlılık raporlarını kolayca alarak noktalarınızın verimlilik denetimleri yapar, doğru yönetimsel kararlar alırsınız.

MERKEZDEN YÖNETİR

Bir okulda birden fazla kantin veya mağaza sahibi olabilirsiniz. Tüm noktaları tek tek yönetmek ve denetlemek tüm zamanınızı alabilir, denetimi sağlayamayabilirsiniz. Akıllı kart ödeme sistemi ise kantinler ve mağazalar arası entegrasyonu sağlamanızı, tüm noktaların yönetimini ve takibini tek bir merkezden kolaylıkla yapmanıza olanak verir.

Online Tahsilat Sistemi

E-Fatura ve E-Arşiv Sistemi

Akıllı Harcama Özellikleri

Online Harçlık

Akıllı kartlara banka veya kredi kartından harçlık yüklensin. Veli onayıyla, bakiye azaldığında veya bittiğinde harçlık otomatik yüklensin.

Satın Alma Limiti

Veliler, çocuklarının günlük harcamalarına veya aldıklara ürünlere limitler koysun. Harcamalarına ve aldıkları ürünlere onlar karar versin.

Harcama Kontrolü

Veliler, çocuklarının harcamalarını kontrol altında tutsun. Akıllı kartların bakiyelerini bir tıkla sistemden anlık görüntülesinler.

Sağlıklı Beslenme

Kantinden alınacak ürünlere, veliler karar vererek çocuklarının alerji veya obezite sorunlarıyla karşılaşmasını önlesinler.

Hijyen Ortam

Tost gibi ambalajsız gıda ürünleri paraya dokunulmadan alınacağı için muhtemel bulaşıcı hastalık ve mikroplardan korunsunlar.

Kolay Kullanım

Hem kullanması, hem kontrol edilmesi, hem de harçlık yükleme işlemi herkesin yapabileceği kadar kolay bir sisteme sahip olun.